Etnokultūrinio ugdymo diena „Rudens lygiadienis“

DSC09687

Rugsėjo 25 d. gimnazijoje tradiciškai minėtas Rudens lygiadienis. Mokiniai dalyvavo estafetėse, gamino baltų ženklus iš bulvių ir morkų, tikrino savo žinias spręsdami kryžiažodžius, žaidė žaidimus, brailio raštu skaitė baltų dievų vardus, mokėsi šokį „Kiaulė grikiuos“. Lakštingalų slėnyje į degantį aukurą mokytojai ir mokiniai mesdami gintaro dulkes dėkojo už sveikatą, už puikų derlių, už tai, kad būtų geri metai. Vaišinosi obuoliais, kartu dainavo dainas, mėgavosi dar puikiu rudenišku oru.

RENGINIO AKIMIRKOS>>