Gimnazijos vizija ir misija, tikslai ir uždaviniai

VIZIJA

Palemono gimnazija:

• Atvira kaitai, inovacijoms, nuolat besimokanti organizacija.
  • Ugdanti visų ugdymo pakopų mokinių asmenybės kompetencijas.
  • Atviras vietos bendruomenei kultūros židinys.

MISIJA

• Teikti šiuolaikinius reikalavimus atitinkantį priešmokyklinį pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą saugioje aplinkoje. Ypatingą dėmesį skiriant gamtos ir tiksliųjų mokslų plėtotei ir sociokultūrinių kompetencijų ugdymui.
  • Savo veiklą grįsti bendravimu ir bendradarbiavimu su vietos bendruomene.

VERTYBĖS IR FILOSOFIJA

• Gimnazija – besimokanti organizacija.
  • Pagarba, dėmesys ir pasitikėjimas kiekvienu asmeniu.
  • Asmeninė ir socialinė atsakomybė.

Filosofija:

• Tikroji gyvenimo pilnatvė – žmogaus ugdymas, grindžiamas demokratiškumo ir humanizmo, kaitos ir atsinaujinimo, atsakomybės sau ir kitiems principais.

GIMNAZIJOS VEIKLOS TIKSLAI 2018 M.

1 tikslas – taikant ugdymo diferencijavimą ir individualizavimą, pasiekti, kad 10% pakiltų NMPP, PUPP, VBE aukštesniojo lygio pasiekimai.

2 tikslas – siekiant mokymosi socialumo ir užtikrinant mokinių emocinio intelekto ugdymo kryptingumą,  vykdyti tęstines gimnazijos strategiją įgyvendinančias programas.

3 tikslas – mokytojo–lyderio kompetencijų plėtojimas ir veiksmingumo skatinimas, siekiant mokinių mokymosi kokybės augimo.

visi partneriai>>