Gimnazijos vizija ir misija, tikslai ir uždaviniai

VIZIJA

Konkurencinga, besivadovaujanti „Geros mokyklos koncepcija“, teikianti kokybišką bei šiuolaikinius reikalavimus atitinkantį išsilavinimą, integralaus gamtamokslinio ugdymo, puoselėjanti tautines bei pilietines vertybes ilgoji gimnazija

MISIJA

Gimnazija sudaro sąlygas kiekvienam besimokančiam įgyti kokybišką išsilavinimą, įgalinanti jį kurtis sėkmingą ateities karjerą. Kartu užtikrinanti asmenybės, suvokiančios harmoniją tarp šiuolaikinio pasaulio ir mūsų tautos tradicinio požiūrio į supančią aplinką ir joje vykstančius reiškinius, ūgtį.

VERTYBĖS IR FILOSOFIJA

Vertybės:

• Profesionalumas – atsakingas požiūris į darbą, siekiamybė geriausio.
  • Pagarba tradicijoms – savo tautos tradicijų puoselėjimas.
  • Inovatyvumas – atvirumas naujovėms.
  • Mokymasis – pažinimas, atradimas ir taikymas.
  • Pagarba ir tolerancija – priimame kiekvieną tokį, koks jis yra.
  • Atsakingumas – atsakingas požiūris į mus supančią aplinką.

Filosofija:

• Gyvenu, kad mokyčiausi. Mokausi, kad gyvenčiau.

KAUNO PALEMONO GIMNAZIJOS 2022-2024 METŲ STRATEGINIO PLANO TIKSLAI:

1 TIKSLAS –  Siekti kiekvieno besimokančiojo pažangos įgyvendinant Geros mokyklos koncepciją, telkiant mokyklos bendruomenę.

2 TIKSLAS – Saugios ir modernios ugdymo(si) aplinkos kūrimas.

3 TIKSLAS – Gimnazijos pastato ir edukacinių erdvių modernizavimo projektų įgyvendinimas.