kviečiame mokytis 2021 Medium

Kviečiame mokytis Kauno Palemono gimnazijoje!
Mokiniai priimami mokytis pagal priešmokyklinio,  pradinio (1-4 klasės), pagrindinio (5-10 klasės) ir vidurinio (11-12 klasės) ugdymo programas.

Prašymai pradėti mokytis 2021-2022 m. m. Kauno miesto Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose registruojami elektroniniu būdu per savivaldybės internetinę svetainę https://imokykla.kaunas.lt  nuo 2021 m. balandžio 1 d. 12 val.
Prašymų padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų eiliškumui.

Informacija apie priėmimą>>

Gimnazijos vizija ir misija, tikslai ir uždaviniai

VIZIJA

Palemono gimnazija:

• Atvira kaitai, inovacijoms, nuolat besimokanti organizacija.
  • Ugdanti visų ugdymo pakopų mokinių asmenybės kompetencijas.
  • Atviras vietos bendruomenei kultūros židinys.

MISIJA

• Teikti šiuolaikinius reikalavimus atitinkantį priešmokyklinį pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą saugioje aplinkoje. Ypatingą dėmesį skirti gamtos ir tiksliųjų mokslų plėtotei ir sociokultūrinių kompetencijų ugdymui.
  • Savo veiklą grįsti bendravimu ir bendradarbiavimu su vietos bendruomene.

VERTYBĖS IR FILOSOFIJA

• Gimnazija – besimokanti organizacija.
  • Pagarba, dėmesys ir pasitikėjimas kiekvienu asmeniu.
  • Asmeninė ir socialinė atsakomybė.

Filosofija:

• Tikroji gyvenimo pilnatvė – žmogaus ugdymas, grindžiamas demokratiškumo ir humanizmo, kaitos ir atsinaujinimo, atsakomybės sau ir kitiems principais.

GIMNAZIJOS VEIKLOS TIKSLAI 2020 M.

1 tikslas – Užtikrinti mokinio asmeninę ūgtį ir mokymosi pažangą, įgyvendinant personalizuoto ugdymo ir mokytojų profesinio augimo sistemas.

2 tikslas – Veiksmingos pedagoginės, socialinės ir psichologinės pagalbos mokiniams, mokytojams ir  tėvams (globėjams, rūpintojams) teikimas, įgyvendinant pagalbos mokiniui sistemą ir socialines kompetencijas ugdančias programas.

3 tikslas  Modernios ugdymo(si) aplinkos kūrimas.