contact

sitemap

home

Neformalusis ugdymas

Neformalusis ugdymas
Neformalusis švietimas – švietimas pagal įvairias švietimo poreikių tenkinimo, kvalifikacijos tobulinimo, papildomos kompetencijos įgijimo programas.

2010-2011 m.m.

Priešmokyklinė grupė ir 1-4 klasės

 

Eil. Nr.

Užsiėmimo pavadinimas

Klasių mokiniams

Valandų sk.

Mokytojas

1.

Tautiniai šokiai ir žaidimai

3

1

B. Grigaitienė

2.

Sportuoju – augu sveikas

2

1

1

L.Vilkauskienė

E.Kazlauskienė

3.

Sportiniai žaidimai ir estafetės

1-4

1

R.Girnienė

4.

Projektas „Zipio draugai“

1

1

V.Petreikienė

5.

Projektas „Antras žingsnis“

2

1

L.Vilkauskienė

6.

Jaunieji krepšininkai

1-4

1

G. Plytninkas

7.

„Smalsučiai“

0-1

2

A.Gasparonienė

8.

Verslumo pradmenys

4

1

R.Pečiulienė

9.

Šiuolaikiniai šokiai

1-4

1

R.Pečiulienė

10.

Dailės būrelis „Paletė“

1-4

2

M.Vaičiulionienė

5 – 12 klasės

 

Eil. Nr.

Pavadinimas

Klasių mokiniams

Valandų sk.

Mokytojas

1

Folkloro ansamblis ,,Bitula“ (jaunesnioji grupė)

5-10

1

1

J. Misevičius

R.G.Pečiulienė

2

Folkloro klubas „Bitula“

2-9

2

R.Baniulienė

3

Jaunieji turistai

5-12

2

R. Agurkienė

4

Futbolas

5-10

3

G. Plytninkas

5

Krepšinis

5-10

2

G.Plytninkas

6

Orientavimosi sportas

4-9

2

A. Bartkevičienė

7

Merginų ansamblis

5-8

2

D. Venslavičienė

8

Dailės būrelis

5-12

2

R.Kivilienė

9

Sportiniai ir judrieji žaidimai

5-7

2

R. Agurkienė

10

Dekupažas

5-11

1

L.Dauskurtienė

11

Darbščiosios bitutės

5-8

2

L.Dauskurtienė

12

Projektas „Viskas apie Vokietiją“

6-12

2

D.Andreikėnienė

13

Projektas „O mums čia gera“

5-10

1

R.Agurkienė

14

Projektas „Planuojame savo ateitį“

5-12

1

V.Misytė

15

Folkloro ansamblis ,,Bitula“ (vyresnioji grupė)

11-12

1

1

J. Misevičius

R.Pečiulienė

16

Projektas „Mano internetinė svetainė“

10-12

2

J.Davainienė

17

Projektas „Mokyklos deimančiukai“

5-12

1

O.Dičkienė

18

Projektas „Mokyklos interjeras“

9-12

1

R.Kivilienė

19

Projektas „Korys“

10-12

1

A.Valentienė

 

Direktorės pavaduotoja                                    Roma Ivaškevičienė

 

Neformaliojo švietimo užsiėmimų tvarkaraštis

Būreliai

2018-2019 m.m.

Užsiėmimo pavadinimas Klasių mokiniams Mokytojas
1 - 4 klasės
„Linksmieji garsiukai“ 1-4 Rasa Strabulienė
„Spalvų pasaulyje“ 1-4 Milda Vaičiulionienė
Tradiciniai ir judrieji žaidimai 1-2 L.Vilkauskienė
„Šokio pasaulis“ 1-6 Rasa Pečiulienė
Folkloro ansamblis ,,Bitula“ 1-6

Jonas Misevičius  

Giedrė Ramunė Pečiulienė

„Kompiuterinių žaidimų kūrimas“ 1-6 Rytas Umbrasas
Robotika 1-4  
Sportiniai ir judrieji žaidimai 3-7 Rita Agurkienė
5 – IV klasės
Fotografija 8-IV Rytis Umbrasas
Kompiuterinių žaidimų kūrimas 6-8  Rytis Umbrasas
Futbolas 5-II Gintautas Plytninkas
Orientavimosi sportas 4-II Aušra Bartkevičienė
Dailės studija „Vaivorykštė“ 1-II Rasa Kivilienė
„Dainos studija“ 5-II Rasa Strabulienė
„Amatai“ 1-5 Tomas Kurtinaitis
„Darbščiosios bitutės“ 5-IV Laima Dauskurtienė
„Šokio pasaulis“ 5 Rasa Pečiulienė
 Karate klubas 1-8  
„Jaunasis tyrėjas“ 3-7 Jolita Urlakienė
Krepšinis II-IIV Gintautas Plytninkas
Projektas „Rytojui ruošiamės šiandien“ I-IV Roma Ivaškevičienė
Dailės studija „Vaivorykštė“ 1-IV Rasa Kivilienė
„Dainos studija“ III-IV Rasa Strabulienė
Sportiniai šokiai 1-IV Jurgita Vaškevičiūtė

Spausdinti El. paštas

KONTAKTAI


kaunas logo

Kauno Palemono gimnazija

 Adresas: Marių g. 37,

LT-52248 Kaunas,

tel.:(8~37)373625, 

El. paštas:

palemonovm@palemonas.kaunas.lm.lt

Įm. kodas 190137989

PARTNERIAI


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „kauno technologijos universitetas“ Vaizdo rezultatas pagal užklausą „vdu“Ktk logoVaizdo rezultatas pagal užklausą „tautines kulturos centras“Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lietuvos moksleivių sąjunga“5714e020fbe891be774f8b54 16444f 60ce57e10fe446cebe5ddc280b1929c91Vaizdo rezultatas pagal užklausą „kauno palemono bendruomenes centras“KMAIK Logo 1

visi partneriai>>