• Naujas tarptautinis „eTwinning“ projektas „Vietinės vertybės yra Europos paveldas“

kviečiame mokytis 2021 Medium

Kviečiame mokytis Kauno Palemono gimnazijoje!
Mokiniai priimami mokytis pagal priešmokyklinio,  pradinio (1-4 klasės), pagrindinio (5-10 klasės) ir vidurinio (11-12 klasės) ugdymo programas.

Informacija apie priėmimą>>

thumbnail etwinning logo 656x369„eTwinning“ programa - galimybė visiems Europos mokytojams ir mokiniams kurti bendrus projektus, tobulėti ir bendradarbiauti virtualioje erdvėje.

2019 m. kovo 1 d. mūsų gimnazijoje pradedamas naujas tarptautinis „eTwinning“ projektasVietinės vertybės yra Europos paveldas“ (Local value is European Heritage). Jis truks 1 metus. Šiame projekte dalyvaus 7a klasės mokiniai kartu su Kroatijos moksleiviais. Projekto koordinatorė – anglų kalbos mokytoja Janina Adomaitienė. Veiklose dalyvaus ir kiti 7a klasėje dirbantys mokytojai.

Šiame projekte mokiniai mokysis prisiimti atsakomybę už savo darbą komandoje ir dirbti laikantis taisyklių; bus ugdomi mokinių verslumo įgūdžiai, puoselėjant savo šalies ir šalies - partnerės kultūrinį paveldą; tobulės mokinių anglų kalbos įgūdžiai, nes ši kalba bus naudojama dirbant ir bendraujant. Tikimės daug gražių ir įsimintinų akimirkų.