1,2 % parama

Nuoširdžiai dėkojame, kad, pasinaudodami  GPM paramos galimybe, skiriate paramą Kauno Palemono gimnazijai.

Jūsų skirti pinigai yra panaudojami mokinių ugdymo(-si) bei laisvalaikio sąlygų gerinimui.

Prašome skirti 1,2% GPM paramą mūsų Kauno Palemono gimnazijai. Surinkime šiemet rekordinę paramos sumą ir išpildykime moksleivių svajones.

Viena iš jų – ELEKTRONINIS SKAMBUTIS (vietoj įkyraus čirškiančio garso pasirenkamos melodijos, dainos, skaitomos pasakos ir t.t.), kuriai įgyvendinti reikia mūsų visų pagalbos.

Jums tai nieko nekainuos, užtruksite vos kelias minutes, o vaikai bus labai laimingi.

P.s. Pridedame instrukciją kaip užpildyti FR0512 prašymo formą (PILDOME IKI 2024-05-02).

Jei norėtumėte skirti 1,2 proc. :

Prašymą gyventojas (jo atstovas) gali pateikti elektroniniu būdu per EDS:

Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .

Žinios, reikalingos pildant prašymą:

Formą galite užpildyti prisijungę prie elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).

Čia galite rasti Elektroninės deklaravimo sistemos pagalbą.

•   Mokestinis laikotarpis – 2023
  •   Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190137989
  •   Mokesčio dalies paskirtis – KAUNO PALEMONO GIMNAZIJA
  •   Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2

PARAMOS prašymo pateikimas

Iki gegužės 2 d. už 2023 m. mokestinį laikotarpį galite pateikti FR0512 formos prašymą pervesti iki 1,2 procentų pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams (vienetams ir (ar) meno kūrėjams, turintiems teisę gauti paramą) ir iki 0,6 procento profesinėms sąjungoms arba profesinių sąjungų susivienijimams, turintiems paramos gavėjo statusą, bei iki 0,6 procento politinėms partijoms, kurios įstatymų nustatyta tvarka yra įregistruotos Juridinių asmenų registre ir atitinka įstatymų reikalavimus dėl politinės partijos narių skaičiaus ir kurioms nėra pradėta pertvarkymo arba likvidavimo procedūra. Kas turi teisę gauti paramą, galite pasitikrinti čia.

PASTABA. Gyventojai, turintys prievolę teikti pajamų mokesčio deklaraciją, tai padaryti turi iki einamų metų gegužės 2 d. . Nepateikus laiku pajamų mokesčio deklaracijos, prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį bus neįvykdytas.

Daugiau informacijos galite rasti Valstybinės mokesčių inspekcijos puslapyje https://www.vmi.lt/evmi/paramos-skyrimas

Iš anksto dėkojame!

Gimnazijos taryba