Integruota istorijos - geografijos pamoka „Europa vienijasi"

4Gegužės 12 d. minėjome Europos dieną. Nuotoliniu būdu vyko 8-IV kl. integruota istorijos - geografijos pamoka „Europa vienijasi". Mokiniai ruošdamiesi pamokai analizavo  Europos vienijimosi  etapus, veiklos sritis, ES institucijas, Lietuvos integraciją. Pamokos metu mokiniai parodė savo žinias apie Europos integracinius procesus dalyvaudami viktorinoje „Kahoot" . Apibendrindami mokiniai teigė, kad tai įdomus ir naudingas būdas patikrinti bei pagilinti savo žinias. Pamokoje - viktorinoje dalyvavo 140 dalyvių: mokiniai, mokytojai ir kt. bendruomenės  nariai.
Geriausius rezultatus pasiekė 8a kl. mokiniai: I vieta - Kristupas,  II vieta - Meda, III vieta - Urtė. Džiaugiamės ir ir kitų klasių dalyviais. Geriausi rezultatai: Elenos (I kl.), Austėjos (II kl.), Beno (III kl.), Mato (IV kl.).
Pamoką organizavo: geografijos mokytoja Jurgita ir istorijos mokytojai Dalia, Evaldas.