TYRĖJŲ NAKTIS. Mažieji tyrėjai

tyrejai3Š.m. rugsėjo 27 d. gimnazijoje vyko Tyrėjų naktų organizuotas renginys "Mažieji tyrėjai".  Ib, IIa ir IIIa klasės mokiniai, vadovaujami fizikos mokytojos S. Vardauskaitės, chemijos mokytojos J. Urlakienės ir biologijos mokytojos V. Batulevičienės, 3 ir 4 klasių mokiniams padėjo tapti tyrėjais.

Renginio akimirkos>>

Pradinukai išbandė jėgas bandydami suglausti magnetus vienvardžiais poliais, stebėjo kaip geležies dalelės parodo magnetinių laukų linijas, susipylė vaivorykštę iš skirtingo tankio skysčių ir pabandė sujungti elektros grandinę, kad užsidegtų lemputė ar pradėtų skambėti skambutis. Prie chemikų stalo  gaminosi dujas, kuriomis galėjo užgesinti žvakės liepsną. Biologijos kabineto erdvėje mokiniai lygino pirštų antspaudus, tyrė kokie maisto produktai turi krakmolo.