• Gamtos ir tiksliųjų mokslų konferencija „Tirk ir atrask“

Gamtos ir tiksliųjų mokslų konferencija „Tirk ir atrask“

file3 1 kopijaŠ.m. sausio 25 d. gimnazijoje vyko gamtos ir  tiksliųjų mokslų mokinių projektinių darbų  konferencija „Tirk ir atrask“. Konferencijoje dalyvavo ir pranešimus skaitė  6, II ir IV  klasių  mokiniai bei svečiai iš Kauno technikos kolegijos ir Robotikos akademijos.

Su dideliu susidomėjimu visi klausė KTK  dėstytojos dr. Donatos Putnaitės pranešimo "Nenutrūkstantis judesys. Mechanikos labirintuose" .

Renginio akimirkos>>

Mūsų mokiniai originaliai ir kūrybiškai pristatė biologijos, chemijos, fizikos ir matematikos tiriamuosius projektinius darbus:  "Šeštokų dantų valymo įpročių tyrimas", "Kristalų auginimas", "Loterija: turtas ar apgavystė?", "Indikatoriai iš augalų", "Telekomunikacijos",  "Biotechnologijų pritaikymas buityje: Mielinių gaminių kepimas" ir kt.

Stebėjusiems darbų pristatymus buvo puiki galimybė įgyti žinių ne tik apie mokslinio darbo rengimą, bet ir apie viešąjį kalbėjimą.

Smagu, kad ilgokai brandintos mokytojų ir mokinių mintys surengti konferenciją buvo įgyvendintos.