• Gamtos ir tiksliųjų mokslų projektinių darbų pristatymo popietė

Gamtos ir tiksliųjų mokslų projektinių darbų pristatymo popietė

IMG 4230Trečiadienio popietę, pasibaigus pamokoms, 5, 7, I ir III  klasių kūrybiškiausi ir išradingiausi mokiniai rinkosi į mini konferenciją pristatyti tiksliųjų ir gamtos mokslų tiriamuosius, kūrybinius projektus, kuriuos atliko šį pusmetį.

Renginio akimirkos>>

5 kl. mokiniai pristatė  kūrybinius projektus: "Gėlių vegetatyvinis dauginimas", "Penktokų rankų plovimo įpročiai", "Erdviniai kūnai aplink mus", I kl. ir III kl. mokiniai -tiriamuosius projektinius darbus: "14-15 metų mokinių mitybos įpročiai", "Gėlių augančių chemijos kabinete įvairovė ir rekomendacijos jų priežiūrai", "Nanotechnologijos ir jų pritaikymas kasdienėje aplinkoje", "Mobiliųjų telefonų elektromagnetinio lauko poveikis žmogui" ir kt.

Projektinių darbų pristatymai buvo originalūs,  kūrybingai, suteikė daug gerų emocijų.

Įdomiausi projektiniai darbai:

"Dantų pastos tyrimas"( pristatė Justė Rukšėnaitė, Ia kl., darbo vadovė chemijos vyr. mokytoja Jolita Urlakienė).

"Oro užterštumo nustatymas kerpių testu" (pristatė Karolina Sadinauskaitė, IIIa kl., darbo vadovė biologijos vyr. mokytoja Daiva Samulėnienė).

Stebėjusiems darbų pristatymus buvo puiki galimybė įgyti žinių ne tik apie mokslinio darbo rengimą, bet ir apie viešąjį kalbėjimą.