"Profesijos iš arčiau". Pažintis su Aidu Bubinu

Screen Shot 2015 10 03 at 20.27.00Kovo 27 d. gimnazijoje viešėjo keliautojas, motociklininkas, operatorius, .... -  žodžiu, žmogus orkestras  Aidas Bubinas. II-III klasių gimnazistai susidomėję stebėjo Aido kurtus video, klausėsi jo įspūdžių apie tai, kiek neapsakomai daug jis nuveikė iki šiol.Ne vienas pasaulio rekordas tikrai įsiminė.

Tai ištvermės ir greičio pareikalavę iššūkiai - kelionės motociklu "Nordkapp- Tarifa"per 55 val. 55min, , "2000 km. aplink Lietuvą per 7d."automobiliu "Lisabona – Vladivostokas" per 12 d., "Murmanskas – Vladivostokas - Murmanskas" vienas motociklu per 15 dienų; operatoriaus darbai "Dakar 2014" B.Vanago komandoje, Ambersail 2009,  šiuo metu TV laidose "Beatos virtuvė", "Ne vienas kelyje", virš 20 kopimų į Monblaną ir t.t. Gimnazistai domėjosi, kas paskatino svečią užsiimti tokia turininga veikla, kokių jis dar turi svajonių. Susitikimo metu Aidas suvenyrais apdovanojo geriausias geografijos žinias turinčius mokinius ir palinkėjo nebijoti svajoti.