kviečiame mokytis 2021 Medium

Kviečiame mokytis Kauno Palemono gimnazijoje!
Mokiniai priimami mokytis pagal priešmokyklinio,  pradinio (1-4 klasės), pagrindinio (5-10 klasės) ir vidurinio (11-12 klasės) ugdymo programas.

Informacija apie priėmimą>>

Nuotolinis mokymas

Informacija

• Esant ekstremaliai šalies ir (ar) miesto situacijai ugdymo procesas bus vykdomas nuotolinio mokymo būdu.
  • Vyks visos kiekvieno dalyko pamokos numatytos mokyklos ugdymo plane.
  • Mokytojai su mokiniais Teams įrankiu bendraus  ugdymo proceso metu realiuoju (sinchroniniu) ir nerealiuoju (asinchroniniu) laiku: realiuoju laiku planuojame organizuoti pamokas įprastu pamokų tvarkaraštyje nustatytu laiku, nerealiuoju laiku galės būti organizuojamos konsultacijos, bus atliekamos tam tikros užduotys.
  • Mokytojai TAMO dienyne sistemingai skelbs pamokų temas, klasės bei namų darbus, prisegs reikalingą mokamąją medžiagą, nurodys užduotis.

INFORMACIJA APIE VEIKLĄ NUOTOLINIO MOKYMO METU

PASIRENGIMO ORGANIZUOTI UGDYMĄ NUOTOLINIU BŪDU PRIEMONIŲ PLANAS

NUOTOLINIO MOKYMO  Tvarkos APRAŠAS

KONTAKTINIAI ASMENYS, KONSULTUOJANTYS MOKINIUS, TĖVUS IR MOKYTOJUS DĖL NUOTOLINIO MOKYMO

TAIKOMOS APLINKOS

PAMOKŲ TVARKARAŠČIAI

MOKYMO PLANAI

Kita svarbi informacija

• Microsoft Teams - Kaip prisijungti mokiniui (Lietuviška aplinka)“. Tai trumpas gidas mokiniams ir tėvams kaip lietuvių kalbos aplinkoje prisijungti prie „Microsoft 365“ paskyros ir atsisiųsti „Teams“ aplikaciją į Jūsų naudojamą kompiuterį.

• Vaizdo įrašas „Tėvai neturi stengtis pakeisti mokytojų“
  • Smurto ir patyčių prevencija
stop veiksmai