SVEIKAS, RUGSĖJI!

Palengva, nejučiarugsejis 2021 (Medium).jpg
Su rudens spalva ir rudenio vėjais
Su kardelių ir astrų kvapu, su gervių klyksmu
Prie kiekvieno iš mūsų sustojo RUGSĖJIS.

priesaika MediumŠiandien ir vėl pasipuošę šypsenomis ir gėlėmis visi skubėjo į Mokslo ir žinių dienos šventę. Pirmoji mokslo metų pamoka ypatinga visiems, išsiilgusiems draugų, bendravimo, mokytojų. O ypač svarbi ji mūsų pirmokėliams, priešmokyklinukams ir abiturientams.

Į šventę aktų salėje susirinkusius sveikino gimnazijos direktorė Ramunė Baniulienė, seimo nario padėjėja Eva Dalinkevičienė, klebonas Renaldas Šumbrauskis, policijos atstovė Rasa Zinkevičienė.

Tegul šie mokslo metai būna spalvingi visomis prasmėmis – atraskite naujų spalvų savo kasdienybėje, pamatykite savo drauguose naujų spalvų ir atspalvių, tegul kiekviena diena dovanoja naują svajonę, naują patirtį.

Sėkmingų mokslo metų!!!