Abiturientų rankose – brandos atestatai

IMG 3765 1

Antradienį, liepos 27 d., į Palemono Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės bažnyčią rinkosi Kauno Palemono gimnazijos VII-osios laidos abiturientai, jų  tėvai, draugai, mokytojai  bei svečiai.

Šventės akimirkos>>

Šventėje sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos Seimo narys Kazys Strakevičius ir įteikė atminimo dovanas geriausiems abiturientams.
Gražių žodžių  abiturientams negailėjo gimnazijos direktorė  Ramunė Baniulienė, taip pat  kun. Vidmantas  Balčaitis.
Nerimo neslepiantys gimnazistai nuoširdų AČIŪ tarė savo mokytojams, klasės vadovei, tėvams.
Brandos atestatai  jau abiturientų rankose, tad jiems belieka rinktis, kokiu keliu toliau pasukti.
SĖKMĖS JUMS, MIELIEJI!