EN

Neigalusis2

contact

sitemap

home

 • Mokykla pažymi 45–ajį jubiliejų
  Mokykla pažymi 45–ajį jubiliejų
 • Gamtos klasė
  Gamtos klasė

 • Gamtamokslinis ugdymas
  Gamtamokslinis ugdymas

  Viskas turėtų būti taip paprasta, kaip ir yra, bet ne paprasčiau. (Fizikas Albertas Einšteinas)

 • Etnokultūrinis ugdymas
  Etnokultūrinis ugdymas

  Asmenybė negali būti visapusiška be ryšio su tauta. Tik per tautos dvasią žmogaus sąmonė atsiskleidžianti moksle, mene, moralėje. (Vydūnas)

 • Mokiniai
 • Pradžia
 • Tarptautinio projekto “Christmas Tree Decoration Exchange” dalyvių dovanos

Tarptautinio projekto “Christmas Tree Decoration Exchange” dalyvių dovanos

Mūsų gimnazijos 3b  klasės mokiniai lapkričio-gruodžio mėn. dalyvavo tarptautiniame projekte “Christmas Tree Decoration Exchange”. Pradinukų pagamintos dekoracijos buvo išsiųstos į 25 Europos šalių mokyklas. Šių mokyklų mokinių darbai atkeliavo ir į mūsų gimnaziją. Projektą vykdė 3b klasės mokiniai, pradinių klasių mokytoja L.Truskauskaitė, tikybos mokytoja D.Kulvietienė ir bibliotekininkė V.Stepučinskienė

Spausdinti El. paštas

KONTAKTAI


kaunas logo

Kauno Palemono gimnazija

 Adresas: Marių g. 37,

LT-52248 Kaunas,

tel.:(8~37)373625, 

El. paštas:

palemonovm@palemonas.kaunas.lm.lt

Įm. kodas 190137989

PARTNERIAI


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „kauno technologijos universitetas“ VDUKtk logo  KMAIK Logo 1tkc Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lietuvos moksleivių sąjunga“ 5714e020fbe891be774f8b54 16444f 60ce57e10fe446cebe5ddc280b1929c91 19visi partneriai>>