Projektas „Kalėdiniai skaitymai“

IMG 3047Prasidėjo adventas. Gimnazijoje gruodžio 1-18 dienomis vyksta projektas „Kalėdiniai skaitymai“. Pradinių klasių mokiniams pasakas ir istorijas skaito bibliotekininkė, tėvai, seneliai. Skaitydami balsu skatiname mokinius dažniau paimti į rankas knygą, patiems skaityti ir taip pajusti aplink tvyrančią stebuklingą Kalėdų dvasią.

Kviečiame visus, didelius ir mažus, skaityti balsu pasakas ir įvairiausias istorijas sau, vaikams, artimiesiems, draugams ir bičiuliams. Išminties lobiai neperkami – jie ugdomi su meile ir knyga.