Mokyklos edukacinės erdvės – vienos geriausių šalyje

erdves2020Baigėsi ugdymo įstaigų edukacinių erdvių konkursas, skirtas išrinkti 2020 metais geriausiai edukacines erdves kuriančias ir ugdymo(si) procese naudojančias mokyklas.

Tarp nugalėtojų – ir Kauno Palemono gimnazija.

Kas antri metai Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizuoja mokyklų edukacinių erdvių konkursą, kuriame dalyvauja ikimokyklinio, bendrojo ugdymo mokyklos, neformaliojo vaikų švietimo įstaigos. Konkursas vyko dviem etapais: pirmasis etapas – savivaldybių lygmeniu, antrasis – nacionaliniu.

Nacionaliniame etape dalyvavo 80 mokyklų iš visos šalies, vertinimo komisija išrinko 30 geriausiai savo edukacines erdves kuriančių ir naudojančių mokyklų.

Mokyklų edukacinių erdvių konkurso tikslas – aktyvinti mokyklų tikslingą, darnų, estetišką edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą mokinių ugdymo procesui organizuoti, įtraukiant į praktinę veiklą visą mokyklos bendruomenę, skatinti mokyklų bendruomenių kūrybiškumą ir savarankiškumą, kuriant mokyklos vidaus ir lauko ir edukacines erdves, ugdyti vaikų ir jaunimo aplinkosaugos ir bendrąsias vertybes, formuojant mokyklos aplinkos savitumą, kuriant gamtos ir žmogaus sąlyčio aplinkoje zonas ir kt.