PROJEKTAS „90 KW GALIOS SAULĖS ENERGIJOS FOTO ELEKTRINĖS ĮRENGIMAS KAUNO PALEMONO GIMNAZIJOJE“

Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2020 m. gegužės 7 d. įsakymu Nr. D1-267 „Dėl finansavimo skyrimo projektams pagal finansavimo priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas visuomeninės ir gyvenamosios (įvairių socialinių grupių asmenims) paskirties pastatuose“, Kauno Palemono gimnazijos projektui90 kW galios saulės energijos foto elektrinės įrengimas Kauno Palemono gimnazijoje“ skirtas finansavimas iš Klimato kaitos programos lėšų, kurias administruoja Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija.

aplinkos apsaugos ministerijos logotipas apva logotipas