Būsimų pirmokų ir 1-4 klasių mokinių dėmesiui!

Kviečiame nuo 7 metų vaikus mokytis Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje

Pamokos vyksta Kauno Palemono gimnazijos patalpose.

Veikia šių specialybių klasės:

• Armonikos
  • Pianino
  • Smuiko
  • Kanklių
  • Etno muzikos
Mokiniai aktyviai dalyvauja gimnazijos renginiuose.

Prašymą dėl priėmimo ir vaiko asmens dokumento kopiją siųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Muzikinių duomenų patikrinimo datos bus skelbiamos Kauno 1-osios muzikos mokyklos internetinėje svetainėje (sekite informaciją).

Į visus rūpimus klausimus mielai atsakys Kauno 1-osios muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Derbutienė tel. 8 37 42 28 47, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

REIKALINGI DOKUMENTAI

• Tėvų prašymas