Gamtamokslinis projektas "Keturiasdešimties paukščių pavasaris"

I etapas.  Pažinkime paukščius drauge
IMG 1747  IMG 1745  IMG 1743

Vasario 26 d. gimnazija sulaukė svečio iš Vilniaus -  ornitologo Gedimino Petkaus. Jis 1-4 klasių  mokinius supažindino su inkilų gyventojais. Išmaniųjų technologijų dėka vaikai turėjo galimybę gėrėtis skraidančiais  varnėnais, zylutėmis, liepsnelėmis, baltosiomis kielėmis, pelėdomis, ereliais ir kitais Lietuvoje gyvenančiais sparnuočiais, klausytis paukščių balsų, juos mokytis atpažinti.

Mokiniai su tėvelių pagalba buvo pagaminę inkilų, tad juos parodė ornitologui. Šis mokiniams papasakojo, kokiems konkrečiai paukščiams kiekvienas inkilas tinka, kaip ir kur juos kabinti. Įdomu buvo išgirsti, kad gaminami inkilai ir voverėms, drugeliams, boružėlėms gyventi.

Kovo mėnesį planuojama Lakštingalų slėnyje įkurdinti Inkilų alėją.