EN

Neigalusis2

contact

sitemap

home

 • Mokykla pažymi 45–ajį jubiliejų
  Mokykla pažymi 45–ajį jubiliejų
 • Gamtos klasė
  Gamtos klasė

 • Gamtamokslinis ugdymas
  Gamtamokslinis ugdymas

  Viskas turėtų būti taip paprasta, kaip ir yra, bet ne paprasčiau. (Fizikas Albertas Einšteinas)

 • Etnokultūrinis ugdymas
  Etnokultūrinis ugdymas

  Asmenybė negali būti visapusiška be ryšio su tauta. Tik per tautos dvasią žmogaus sąmonė atsiskleidžianti moksle, mene, moralėje. (Vydūnas)

 • Mokiniai
 • Pradžia
 • Respublikinė mokytojų, bibliotekininkų ir mokinių konferencija

Respublikinė mokytojų, bibliotekininkų ir mokinių konferencija

IMG 0742 1 600x800Lapkričio 28 d. mūsų gimnazijoje vyko respublikinė mokytojų, bibliotekininkų ir mokinių konferencija „Aš visomis pajėgomis protestuoju prieš nebūtį. Aš – būsiu…“, skirta Juozo Tumo-Vaižganto 150-osioms metinėms.

Konferencijos akimirkos>>

Į konferenciją susirinko gausus būrys Vaižganto gerbėjų, mokytojai ir bibliotekininkai skaitė pranešimus. Vaižganto muziejaus vedėjas Remigijus Jakulevičius labai įtaigiai pasakojo apie tai, ką mums kalba Vaižgantas po 150 metų. Maironio lietuvių literatūros muziejaus muziejininkė Asta Zenkevičienė pasidalino įžvalgomis apie Salomėjos Nėries ir Vaižganto sankirtas. Buvusi mūsų mokyklos lietuvių kalbos mokytoja, filologė, Lietuvos žurnalistų sąjungos narė Danutė Marcinkevičienė pasidalino prisiminimais apie rašytoją, kunigą, visuomenės veikėją J.Tumą-Vaižgantą.

 II-IV klasių gimnazistai dalyvavo literatūriniame protų mūšyje, kurį parengė Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto darbuotoja, literatūrologė dr. Aistė Kučinskienė. Renginio dalyvius puošė kontrolinės renginių juostelės https://juostelestau.lt/ Dviem protų mūšio nugalėtojų komandoms buvo įteiktos atminimo dovanėlės ir knygos. Kitų komandų nariams atiteko saldieji paguodos prizai.

 Tikimės, kad Vaižgantas visada išliks tuo pragiedruliu, šviesuliu, į kurį lygiuosi ir ateities kartos...

Spausdinti El. paštas

KONTAKTAI


kaunas logo

Kauno Palemono gimnazija

 Adresas: Marių g. 37,

LT-52248 Kaunas,

tel.:(8~37)373625, 

El. paštas:

palemonovm@palemonas.kaunas.lm.lt

Įm. kodas 190137989

PARTNERIAI


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „kauno technologijos universitetas“ VDUKtk logo  KMAIK Logo 1tkc Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lietuvos moksleivių sąjunga“ 5714e020fbe891be774f8b54 16444f 60ce57e10fe446cebe5ddc280b1929c91 19visi partneriai>>