Džiaugiamės moksleivių kūrybiškumu!

DSC 0505Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Kauno miesto mokinių technologijų darbų parodoje „Paukštis“, skirtoje  Motinos ir Tėvo dienai paminėti. 7a klasės mokinės Gabrielės Račaitės ir abiturientės  Kristinos Lenkimaitės darbai  pelnė diplomus.  Parodos padėkos raštais įvertinti Martynos Butkutės, Gerdos Juknevičiūtės, Liepos Vazgytės, Urtės Baltrušytės darbai. Mokinius ruošė technologijų mokytojai Laima Dauskurtienė ir Tomas Kurtinaitis.

Džiaugiamės moksleivių kūrybiškumu ir kruopštumu.