Sveikiname šauniausius jaunuosius knygos bičiulius!

Gegužės 20 d. gimnazijos skaitykloje vyko aktyviausių 2018-2019 mokslo metų skaitytojų apdovanojimai.

Aktyviausi šių mokslo metų skaitytojai:

file1 2

Airidas Butautas, Izabelė Karenauskaitė, Jokūbas Kanapė, Ignas Viržintas, Viltė Davidonytė, Meda Šriupšaitė, Vėjas Aleksėjūnas, Džiugas Tatarūnis, Kotryna Lukoševičiūtė, Kamilė Banionytė, Andrėja Stepučinskaitė, Lėja Moliejūtė, Gabija Vaičiukynaitė, Austėja Ūdraitė, Urtė Baltrušytė, Liepa Vazgytė, Ugnė Skučaitė, Miglė Mockutė, Kamilė Grendaitė, Kornelija Citavičiūtė, Brigita Kižytė, Saulė Šeputytė.

Nuoširdžiai džiaugiamės mūsų bibliotekos skaitytojais, mylinčiais knygą.

Kviečiame ir kitus mokinius tapti šauniais bibliotekos bičiuliais.