ŽALIOJI SAVAITĖ

IMG 8151Nuo š.m. balandžio 29 d. iki gegužės 3 d. gimnazijoje vyko gamtos ir tiksliųjų mokslų  „Žalioji savaitė".

Dalyviai: priešm. gr. ir 1-IV kl., VDM mokiniai, tėvai ir mokytojai.

Savaitės veikos: Integruotos dalykų pamokos (gamtos ir tiksliųjų mokslų integravimas į kitų dalykų pamokas), pamokos netradicinėse aplinkose, akcija-konkursas „EKO žaislas", akcijos: „Darom", „Sveikatos takas“.

Penktadienis - ŽALIOJI DIENA (netradicinio ugdymo integruota diena)

• Orientaciniai užsiėmimai „Atspėk medį“, akcija „Pažink medį“
  • 5-IV klasių mokinių konferencija „Medžiai aplink mus“
  • Kultūros paso edukacinės veiklos: „Krentanti žvaigždė“, „Erdvinis kinas“, „Žvakių gamyba iš bičių vaško“, „Išradimas pakeitęs gyvenimą-elektra“, „Gotikinis nuotykis“, „Druskos kelias: nuo seniausių iki šių laikų“.

Savaitės renginių akimirkos>>