Vaikai valgykloje už patiekalus atsiskaito el.pinigais

DSC 0199 MOKEJIMAS

DSC 0200mokeSu elektroninie apyranke gimnazijos  mokiniai gali atsiskaityti mokyklos valgykloje be grynųjų pinigų.
„Eurofondo“ e-piniginė – tai e – piniginė, su kuria vaikai gali atsiskaityti mokyklos valgykloje. Tėvams – tai el. sąskaita, į kurią paprasta ir patogu pervesti vaiko kišenpinigius. Vaikui atsiskaičius su šia sistema, tėvai realiuoju laiku kompiuteryje ar telefone turi galimybę matyti ką vaikas pirko, kada valgė, kiek pinigų išleido.

Tėvai įsigyti elektroninę apyrankę gali savo Eurofondo paskyroje. Jei dar nesate užsiregistravę sistemoje, tai galite padaryti čia.

visi partneriai>>