Tarptautinė Tolerancijos diena su TOLERANCIJOS RAKTU!

IMG 0278IMG 0263Šiemet gimnazija atsiliepė į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje kvietimą ir dalyvavo iniciatyvoje „Pasitikime Tarptautinę Tolerancijos dieną su TOLERANCIJOS RAKTU!“

Lapkričio 16 d. istorijos kabinete, gimnazijos mokiniams vyko pilietiškumo renginys, skirtas Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti. Gimnazijos mokiniai gamino tolerancijos raktelius ir dalinosi savo mintimis apie tolerancijos žodžio reikšmę ir prasmę. Savo supratimą, mokiniai užrašė ant raktelių, kuriuos patys pasigamino. Su vyresnių klasių mokiniais buvo aptariami istoriniai įvykiai, kurie išryškina nepakantumą kitų žmonių atžvilgiu bei kaip buvo kurstomas nepakantumas, kuris  iššaukė didžiulį priešiškumą, o vėliau išprovokavo ir masinį žmonių naikinimą. Su jaunesniais mokiniais buvo aptarti nepakantumo, netolerancijos atvejai mokykloje, klasėje.

Renginį vedė ir organizavo istorijos mokytoja D. Kazakevičienė ir socialinė pedagogė V. Banytė.