„Geriausia ever pamokų diena“

ever1Kovo 15 d. I-IV kl. gimnazistai dalyvavo netradicinėse pamokose,

ever2 kurias vedė finansininkė Ingrida Šimonytė, filosofas ir rašytojas Kristupas Sabolius, kūrybinės agentūros „New!“ kūrybos vadovas Tomas Ramanauskas, atlikėjas Marijonas Mikutavičius, „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė, istorikas Alfredas Bumblauskas, verslininkas Ilja Laursas ir kiti. Įkvepiančių svečių iš Lietuvos ir užsienio šalių pamokas lydėjo pati geriausia nuotaika, kuria pasirūpino jaunimo pamėgti „Radistai“.