Tarptautinis projektas ERASMUS+

Nuo 2017 m. spalio mėn. vykdomas Erasmus+ KA1 projektas personalui  "IT mokymui ir mokymuisi" :

1. Projekto dalyviai susipažins su  įvairių informacinių programų taikymo ugdymo procese galimybėmis ir taikys jas praktikoje. Tokiu būdu įgis naujų kompetencijų, kurios turės įtakos mokinių pasiekimams, nes vienas iš gimnazijos tikslų yra gerinti mokinių gamtos ir tiksliųjų mokslų pasiekimus

2. Įgytąsias kompetencijas projekto grupės nariai perduos gimnazijos pedagogams vesdami atviras pamokas, skaitydami pranešimus metodiniuose susirinkimuose, teikdami individualias konsultacijas.
3. Pamokos taps modernesnės, įdomesnės šiuolaikiniams, IT apsuptiems mokiniams, kurie tai patvirtins anketinės apklausos metu.
4. Augs mokinių mokymosi motyvacija ir pasiekimai. Tai atsispindės mokinių nacionalinių mokymosi pasiekimų patikrinimų, pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimų ir brandos egzaminų rezultatuose.
5. Projektinės grupės nariai skleis patirtį Kauno mieste ir respublikoje, kas įgalins juos tolimesniam tobulinimuisi, tokiu būdų tobulės ir pati organizacija, bus garsinamas ir gimnazijos vardas.
6. Įgytąsias komunikavimo anglų kalba kompetencijas mokytojai panaudos kitų projektų metu

Mūsų mokykloje nuo 2015 m. sausio mėn. iki 2017 m. spalio mėn. buvo  vykdomas Erasmus+ projektas„Žalioji ekonomika ir darnus vystymasis. Replikacinė laboratorija jaunimo ugdymui bei ankstyvo pasitraukimo iš ugdymosi proceso sumažinimui“ („GREEN ECONOMY AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT. A replicable laboratory to educate young people and reduce early school leaving“)

Projekto dalyvių susitikimai 2015-2016 m.

ERASMUS+ projekto dalyvių susitikimas Italijoje

ERASMUS+ projekto dalyvių susitikimas Lietuvoje