• _
    Rugsėjo 1-oji
  • TŪM STEAM koordinatorių susitikimas

Priėmimas 2024 Daugiau informacijos rasitePriėmimas į mokyklą  PRIĖMIMAS Į MOKYKLĄ

Prašymai pradėti mokytis 2023-2024 m. m. Kauno miesto Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose registruojami

• elektroniniu būdu per savivaldybės internetinę svetainę https://imokykla.kaunas.lt  nuo kovo 15 d. iki gegužės 31 d.
  • tiesiai į mokyklą  – nuo kovo 15 d. iki  rugpjūčio 30 dienos.

TŪM STEAM koordinatorių susitikimas

IMG 3669 IMG 3716

2024 m. gegužės 28 d. Kauno miesto (TŪM) STEAM koordinatoriai dalyvavo  švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos" STEAM koordinatorių susitikime Utenos regioniniame STEAM atviros prieigos centre. Pasidalinome sukaupta gerąja patirtimi įgyvendinant STEAM ugdymo veiklas, ieškojome problemų sprendimų kylantiems iššūkiams, praktiškai išbandėme STEAM centro metodininkų laboratorijose  mokiniams vedamas ugdymo veiklas.

Kauno Palemono gimnazija-

biudžetinė įstaiga

52248 Kaunas,
tel.: +370 37373625,