Gimnazijos taryba

Gimnazija taryba – aukščiausia gimnazijos savivaldos institucija, telkianti moksleivių, jų tėvų (ar vaiko globėjų) ir pedagogų atstovus svarbiausiems gimnazijos veiklos tikslams numatyti ir uždaviniams spręsti.

Gimnazijos tarybos sudėtis:

Asta Valentienėpirmininkė, mokytoja,

Inga Kanapienė - pavaduotoja-sekretorėtėvų atstovė

Tėvų atstovai

Vaidas Bukaitis
Vilma Diedonienė

Irmantas Juozapaitis

Regimantas Viržintas

Mokytojų atstovai

Viktorija Banytė
Dalia Kazakevičienė
Romualda Kairevičienė
Laimutė Truskauskaitė

Mokiniai

Andrius Danyla

Elena Knyš

Brigita Kuzmickaitė

Raminta Okockytė

Liepa Urbanavičiūtė

Gimnazijos taryba – mokyklos savivaldos institucija, kuri atstovauja mokiniams, mokytojams, tėvams (globėjams, rūpintojams), socialiniams partneriams ir vietos bendruomenei pradeda savo veiklą ir tęsia 2020 m. gimnazijos tarybos veiklą.

Veiklos planas sudarytas vadovaujantis 2019-2021 metų gimnazijos strateginiu planu, gimnazijos veiklos plane išdėstytais tikslais ir uždaviniais, gimnazijos tarybos veiklos ataskaita, gimnazijos tarybos narių pasiūlymais.

Programa skirta gimnazijos veiklos efektyvinimui, įgyvendinant bendruosius gimnazijos tikslus, siekiant geresnių ugdymo rezultatų ir kryptingos veiklos tenkinant bendruomenės poreikius bei ugdant aktyvius Lietuvos piliečius